Větrné ochrany - WINDSCREENS


 Větrné ochrany jsou vyráběny ze speciálního molitanu s mřížkovou strukturou. Použitý speciální molitan a aplikovaná loga zaručují zachování akustických vlastností mikrofonu, které otestovali přední výrobci mikrofonů.
 Větrné ochrany jsou vyráběné ve standardních tvarech a velikostech pro všechny mikrofony, ale je samozřejmě možné vyrobit i speciální tvary dle Vaší individuální představy. Firma Schulze-Brakel má k dispozici veškeré obráběcí nástroje a formy, které to umožňují. Ale také je možné vyrobit pouze tzv. molitanové identifikátory (např. ve tvaru kostky), které neplní funkci větrné ochrany, ale pouze slouží ke zviditelnění Vašeho loga.


 Prvním krokem pro výrobu je zpracování tvaru a aplikovaného loga pomocí grafického CAD programu.

 Veškeré produkty jsou po vyfrézování pečlivě kontrolovány.


 Molitany jsou speciálně povrchově upraveny – tzv. flokováním, kterým je dosažen velice pěkný sametový povrch. Nejen že je designově velice zajímavý, ale rovněž zaručuje stálobarevnost větrné ochrany oproti klasickému molitanu bez povrchové úpravy.


 Finální prací je dekorování. Dle požadavků zákazníka jsou aplikována loga na větrnou ochranu pomocí speciálního stroje a speciálních lepidel.
SCHULZE-BRAKEL větrné ochrany  |  Panter spol. s r. o.