Firma Schulze - Brakel působí na trhu se svou výrobou molitanových větrných ochran a molitanových náušníků již od roku 1967. Začínala výrobou sériových větrných ochran pro firmy jako Sennheiser, Lufthansa, AKG. Od roku 1975 se zabývá zakázkovou výrobou dle jednotlivých požadavků zákazníků.
 V roce 1998 získává první výhradní zakázku na výrobu dvoubarevých větrných ochran s logem pro televizi ZDF. Od té doby se výrobní technologie stále vyvíjí a zdokonaluje. Získávají zakázky z předních světových televizí, rádií a organizací.

 V současnosti vyrábí molitanové větrné ochrany prakticky libovolných tvarů a barev a jediné omezeni je kreativita zákazníka....
 Barva je dotažena až do vnitřních okrajů větrné ochrany, vnitřní průměr ochrany je přizpůsoben velikosti používaného mikrofonu.
 Každý molitan je obarven podle požadavků zákazníka barvami, které odpovídají barevnému vzorníku Pantone, PMS, HKS nebo RAL systém (RGB, CMYK).
 Samozřejmostí je možnost vyhotovení několika různých tvarů ve jednotném designu. Vaše barvy a logo budou identické na větrné ochraně pro ruční mikrofon, kameru nebo směrový mikrofon.

 Pokud zákazník nepoužívá větrnou ochranu a přesto potřebuje zviditelnit svoje logo, je možné vyrobit tzv. identifikátory, které mohou být plastové nebo molitanové.


SCHULZE-BRAKEL větrné ochrany  |  Panter spol. s r. o.